SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANIĄ BARBARĄ KOSMOWSKĄ
printer
SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANIĄ BARBARĄ KOSMOWSKĄ

W dniu 18 listopada 2015r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Chocianów odbyło się spotkanie z autorką Panią Barbarą Kosmowską, w którym uczestniczyło 28 uczniów naszego gimnazjum. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Młodzież aktywnie uczestniczyła w spotkaniu zadając między innymi pytania na temat przebiegu kariery, inspiracji twórczych, planów literackich oraz zainteresowań autorki. W trakcie spotkania wśród uczestników quizu literackiego na temat twórczości autorki, wylosowano nagrodę książkową. Szczęście w losowaniu uśmiechnęło się do Bartka Błauciaka z klasy IIB, który otrzymał z rąk Pani Barbary Kosmowskiej książkę jej autorstwa i opatrzoną autografem.

Pani Barbara Kosmowska złożyła także osobiste dedykacje na czterech egzemplarzach książek, które na spotkanie przyniesiono ze szkolnej biblioteki.

Zapraszamy do biblioteki szkolnej i lektury książek pt. "Buba", Pozłacana rybka" , "Buba sezon ogórkowy", "Samotni.pl" aby osobiście poznać twórczość Pani Barbary Kosmowskiej.