WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2017/2018
printer
Wiadomość

Przedstawiamy Państwu wykaz podręczników i ćwiczeń do klasy drugiej i trzeciej Gimnazjum, które będą obowiązywać w roku szkolnym 2017/2018.

Wykaz podręczników dla klasy II Kliknij aby otworzyć

Wykaz podręczników dla klasy III Kliknij aby otworzyć

Dyrekcja Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie informuje również, iż na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16.03.2017 r. w sprawie udzielania dotacji celowej na wyposażenie szkół w podręczniki, materiały edukacyjne i materiały ćwiczeniowe szkoła w roku szkolnym 2017/2018 zapewnia bezpłatnie podręczniki i ćwiczenia dla wszystkich uczniów klas II i III Gimnazjum.

KONKURS NA NAJLEPSZĄ FREKWENCJĘ
printer
Informacja szkolna

Informujemy, że KONKURS NA NAJLEPSZĄ FREKWENCJĘ w ostatnich dwóch tygodniach szkoły wygrała KLASA 1D.

NAGRODĄ jest, zorganizowany we wrześniu w roku szkolnym 2017/2018, griil w ekoklasie.

Fundatorem nagrody jest RADA RODZICÓW.
GRATULUJEMY!!!

I MINĄŁ ROK...
printer
I MINĄŁ ROK...

Dnia 14.06.2017r. klasa I d wraz z wychowawcą wybrała się na ognisko do agroturystyki "Wrzosowy Tartak". Było to spotkanie integracyjne, podsumowujące działania klasy w całym roku szkolnym. Społeczność dopisała – było nas 24 osoby. Dzięki zaangażowaniu i pomocy rodziców były kiełbaski, pączki, faworki, lody, truskawki czyli same smakołyki. Nie zabrakło również konkursów z nagrodami takich jak: wyścigi rzędów, gra w ''Ziemniaka'', berek ''Lawina'', berek ''Żabki'' i wiele innych ciekawych gier i zabaw. Było tak fantastycznie, że trudno nam było rozejść się do domu. Oby takich spotkań było jak najwięcej. Dziękujemy za wszystko … uczniowie klasy I d

LIST RZECZNIKA PRAW DZIECKA
printer
Wiadomość

Szanowni Państwo, w w imieniu Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka zamieszczono link do listu okolicznościowego skierowanego do Uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego. Zapraszamy do zapoznania się.

List do Uczennic i Uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017 Kliknij aby otworzyć

SzOK W INTERFERIE
printer
SzOK W INTERFERIE

Młodzież naszego gimnazjum 07.06.2017r. w ramach zajęć SzOK odwiedziła hotel Interferie w Głogowie. Spotkanie poprowadził pan W. Wróbel- nauczyciel Zespołu Szkół w Chocianowie, który m.in. przedstawił ofertę edukacyjną Technikum Hotelarskiego. Wyjazd był kolejnym efektem współpracy obu szkół. Na spotkanie przybył także współpracujący z ZS dyrektor górskich hoteli Interferie w Szklarskiej Porebie – pan Dariusz Lubos, który opowiadał o funkcjonowaniu hotelu i pracy w nim. Następnie uczniowie, pod czujnym okiem pani Pauliny, samodzielnie przygotowywali zimne napoje wg podanej receptury, a także tworzyli własne, a potem degustowali. To było ciekawe doświadczenie.

KARTA ZGŁOSZENIA NA OBIADY 2017/2018
printer
Informacja szkolna

Szanowni Państwo, w załączeniu do pobrania znajduje się Karta Zgłoszenia Dziecka na Obiady na Rok Szkolny 2017/2018. Zapraszamy do zapoznania się.

Karta zapisu Kliknij aby otworzyć

44. ZJAZD FIZYKÓW POLSKICH
printer
44. ZJAZD FIZYKÓW POLSKICH

Szanowni Państwo, w załączeniu do pobrania znajduje się plakat informujący na temat 44 Zjazdu Fizyków Polskich, który odbędzie się we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się.

44.ZFP Kliknij aby otworzyć

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
printer
Informacja szkolna

W piątek 23.06.2017 r. na Hali Widowiskowo - Sportowej o godzinie 9:00 odbędzie się apel z okazji uroczystego zakończenia roku szkolnego 2016/2017 dla klas I - III Gimnazjum.

BEZPIECZEŃSTWO NA WAKACJACH
printer
Uwaga zmiana

Szanowni Państwo, w załączeniu do pobrania znajduje się list: "Jak bezpiecznie zachowywać się podczas wakacyjnego wypoczynku" Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej z 12 czerwca 2017r. skierowany do rodziców, w którym zamieszczone są m.in. numery telefonów alarmowych, adresy stron internetowych, będących wsparciem przy planowaniu letniego wypoczynku...

List MEN Kliknij aby otworzyć

ZEBRANIE RODZICÓW
printer
Wiadomość

W dniu 06.06.2017 r. o godzinie 17.00-17.30 odbędą się Zebrania z rodzicami. Są to zebrania z wychowawcami klas. Nie ma w tym dniu konsultacji nauczycielskich. Wychowawcy klas przekazują dla rodziców karteczki z informacją o wystawionych rocznych ocenach z zajęć edukacyjnych oraz rocznej ocenie z zachowania.

WOKALNY SUKCES ADY KOWALSKIEJ
printer
WOKALNY SUKCES ADY KOWALSKIEJ

Podobnie jak w ubiegłym roku uczennica naszej szkoły Adrianna Kowalska zwyciężyła w kategorii gimnazjalnej na VI Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się 24 maja w Polkowicach. Wykonała w języku niemieckim piosenkę pt.” Was wirklich bleibt”. Gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów ! (video relacja z występu na kanale You Tube ArtGim)

Link do filmu Kliknij aby otworzyć