Nawigacja
Złota Księga Absolwenta
printer
ROK SZKOLNY 2016/2017

Osiągnięcia w nauce
Katarzyna Pietruszewska
Julia Rolak
Barbara Steć
Paulina Rosińska


Finaliści Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”
Katarzyna Pietruszewska
Julia Rolak
Julia Kaźmierska
Joanna Dusza


Laureaci Konkursu „Arsenał Pamięci”
Zuzanna Florczyk
Klaudia Klimkowska
Aleksandra Bednarz
Gabriela Garula
Katarzyna Kowalewska
Martyna Woźniak
Anna Koselska
Joanna Dusza


Drużyna unihokeja chłopców
Michał Eibl
Mateusz Urban
Mateusz Wasylik


Lekkoatletyka
Michał Urbiak

ROK SZKOLNY 2015/2016

Osiągnięcia w nauce:
Julia Grech klasa IIIa
Sylwia Formicka klasa IIIa
Weronika Łomako klasa IIIc
Julia Grubska klasa IIIb
Joanna Florek klasa IIIa
Marta Łysiak klasa IIIa
Aleksandra Hołubniak klasa IIIa


Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego".
Tomasz Steć

Za wybitne osiągnięcia w nauce:
Emila Mroczko klasa IIIa
Średnia ocen z trzech lat: 5,69.
Laureatka II Olimpiady Biologicznej.
Laureatka konkursu "Arsenał Pamięci".
Laureatka konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski 2012/2013.
Laureatka międzypowiatowego Konkursu wiedzy o Prawach Człowieka.
Finalistka konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski 2013/2014 i 2014/2015.

Adrian Iwańczak klasa IIIa
Średnia ocen z trzech lat: 534.
Laureat konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski 2012/2013.
Finalista konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski 2013/2014 i 2014/2015.

Magdalena Dusza klasa IIIa
Laureatka konkursu "Arsenał Pamięci".
Laureatka międzypowiatowego Konkursu wiedzy o Prawach Człowieka.
Finalistka konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski 2013/2014 i 2014/2015.

Natalia Koreńklasa IIIa
Laureatka konkursu "Arsenał Pamięci".
Laureatka konkursu "Losy Polaków na wschodzie".

Zuzanna Tronina klasa IIIa
Laureatka konkursu "Arsenał Pamięci".
Finalistka "Ligi Naukowej Humanistycznej".

Martyna Pietruszewska klasa IIIb
Laureatka konkursu "Losy Polaków na wschodzie" 2012/2013 oraz 2013/2014.
Laureatka konkursu "Arsenał Pamięci".

Dominika Tarczyło klasa IIId
Laureatka w finale wojewódzkiego konkursu z języka niemieckiego.

Za wybitne osiągnięcia w sporcie:

Drużyna piłki nożnej dziewcząt - Finał wojewódzki Coca-Cola:
Natalia Twardosz klasa IIIa
Natalia Kureń klasa IIIa
Agata Potyszka klasa IIId
Oliwia Samborska klasa IIId
Ewelina Chochulska klasa IIId


Drużyna piłki nożnej chłopców - Finał wojewódzki Coca-Cola:
Adrian Iwańczak klasa IIIa
Krystian Błauciak klasa IIIb
Krystian Moritz klasa IIIc
Wojciech Rostek klasa IIId
Marcel Wolan klasa IIIa


Drużyna unihokeja chłopców - Finał wojewódzki:
Adrian Iwańczak klasa IIIa
Krystian Błauciak klasa IIIb
Krystian Moritz klasa IIIb
Hubert Rosiński klasa IIIb
Adrian Urban klasa IIIb
Maciej Hałaburda klasa IIIb
Wojciech Rostek klasa IIId
Mateusz Sambor klasa IIIe
Grzegorz Januszkiewicz klasa IIIe
Mieczysław Skobel klasa IIIe
Sebastian Tomaszewski klasa IIIe


Lekkoatletyka:
Anita Mielnik klasa IIId

ROK SZKOLNY 2014/2015

Za wybitne osiągnięcia w nauce:

Emilia Mroczko kl 3 a
Średnia z trzech lat: 5,69
Laureatka II Olimpiady Biologicznej
Laureatka konkursu Arsenał Pamięci
Laureatka konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski 2012/2013
Laureatka międzypowiatowego Konkursu wiedz o Prawach Człowieka
Finalistka konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski2013/2014 i 2014/2015


Adrian Iwańczak kl. 3 a
Średnia z trzech lat 5,34
Laureat konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski 2012/2013
Finalista konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski2013/2014 i 2014/2015


Magdalena Dusza kl. 3a
Laureatka konkursu Arsenał Pamięci
Laureatka międzypowiatowego Konkursu wiedz o Prawach Człowieka
Finalistka konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski2013/2014 i 2014/2015


Natalia Koreń kl. 3a
Laureatka konkursu Arsenał Pamięci
Finalistka Ligi Naukowej Humanistycznej


Zuzanna Tronina kl. 3 a
Laureatka konkursu Arsenał Pamieci
Finalistka Ligii Naukowej Humanistycznej


Martyna Pietruszewska kl. 3 b
Laureatka konkursu Losy Polaków na wschodzie 2012/2013 oraz 2013/2014
Laureatka konkursu Arsenał Pamięci


Dominika Tarczyło kl. 3d
Laureatka w finale wojewódzkiego konkursu z języka niemieckiego


Za wybitne osiągnięcia w sporcie:

Drużyna piłki nożnej dziewcząt – Finał wojewódzki Coca – Cola:
Natalia Twardosz 3a
Natalia Koreń 3 a
Agata Potyszka 3 d
Oliwia Samborsla 3 d
Ewelina Chochulska 3 d


Drużyna piłki nożnej chłopców – Finał wojewódzki:
Adrian Iwańczak 3 a
Krystian Błaucziak 3 b
Krystian Moritz 3 b
Wojciech Rostek 3 c
Marcel Wolan 3 a


Drużyna unihokeja chłopców – Finał wojewódzki
Adrian Iwańczak 3 a
Krystian Błaucziak 3 b
Krystian Moritz 3 b
Hubert Rosinski 3 b
Adrian Urban 3 b
Maciej Hałabura 3 b
Wojciech Rostek 3 c
Mateusz Sambor 3 e
Grzegorz Januszkiewicz 3 e
Mieczysław Skobel 3 e
Sebastian Tomaszewski 3 e


Lekkoatletyka
Anita Mielnik 3 d



ROK SZKOLNY 2013/2014:

Osiągnięcia Naukowe
Kinga Randak
Jagoda Wróblewska

Laureat Konkursu „Losy Polaków na Wschodzie 1939 – 1956”
Laureat Konkursu „Arsenał Pamięci”
Kinga Randak

Finalista Konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista” część polonistyczna z elementami sztuki
Finalista Konkursu „Liga Naukowa – blok humanistyczny”
Laureat Konkursu „Losy Polaków na Wschodzie 1939 – 1956”
Jagoda Wróblewska

Finalista Konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista”
część polonistyczna z elementami sztuki
część historyczna z elementami wos
Aleksandra Waligóra

Laureat Konkursu „Powstanie Styczniowe”
Katarzyna Stachurska

Laureat Konkursu „Motoklasa”
Finalista Konkursu Matematycznego „Pangea 2014”
Maciej Hruszowiec

Laureaci Konkursu „Losy Polaków na Wschodzie 1939 – 1956”
Kinga Randak
Jagoda Wróblewska
Dorota Bień

Laureaci Konkursu „Arsenał Pamięci”
Kinga Randak
Aleksandra Piskorz
Dorota Bień
Paulina Napora
Jakub Różycki

Osiągnięcia Artystyczne
Grupa Taneczna „Fux”
Anna Bachanek
Paula Masal

Osobowość artystyczna
Anna Bachanek

ROK SZKOLNY 2012/2013:

osiągnięcia naukowe:
• Burda Dominik • Apanasiewicz Mateusz

„Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”:
• Hołowienko Mateusz • Wierzbicki Bartosz

„Arsenał Pamięci”:
• Twardowska Ewelina • Należyta Magdalena

„Losy Polaków na Wschodzie 1939 – 1956”:
• Izdebska Agnieszka • Kubera Katarzyna

osiągnięcia sportowe:
Drużyna piłki nożnej dziewcząt:
• Wiśniewska Marta • Iglicka Weronika • Majocha Magdalena • Jurasik Wioleta

Grupa Taneczna „Fux”:
• Tomaszewska Klaudia • Rostek Edyta • Szawiel Barbara

Za osiągnięcia artystyczne:
• Pleszka Szymon

ROK SZKOLNY 2011/2012:

„Losy Polaków na Wschodzie 1939 – 1956”
• Sławomir Oruba

Za osiągnięcia naukowe:
• Marcelina Młyńczyk • Kamila Grech • Kacper Szewczykowski • Paulina Urbańska • Anna Maria Świekatowska • Martyna Lisowska • Sławomir Oruba

Za osiągnięcia sportowe:
• Małgorzata Woźniak • Agnieszka Woźniak

Drużyna piłki nożnej dziewcząt
• Małgorzata Woźniak • Agnieszka Woźniak

ROK SZKOLNY 2010/2011:

Za osiągnięcia naukowe:
• Anna Golińczak • Mateusz Hebda • Karolina Stolarczuk

Za osiągnięcia sportowe:
Drużyna unihokeja dziewcząt
Drużyna piłki nożnej dziewcząt
• Patrycja Michalska • Anita Marek • Kinga Urban • Izabela Siekierska • Katarzyna Majed • Patrycja Tomczyszyn

Za osiągnięcia artystyczne:
Rękodzieło artystyczne i konkursy plastyczne
• Natalia Mazur

ROK SZKOLNY 2009/2010:

Za osiągnięcia naukowe:
• Edward Walos • Marta Mroczko • Paulina Guzik • Ewelina Wąs

Za osiągnięcia sportowe:
• Dominika Witek
Drużyna unihokeja dziewcząt
• Dominika Witek • Magdalena Szalkowska • Dominika Wawruch • Justyna Halczyszyn • Karolina Jerzak • Karolina Sitnicka
Drużyna piłki nożnej dziewcząt
• Dominika Witek • Magdalena Szalkowska

Za osiągnięcia artystyczne:
Rękodzieło artystyczne i konkursy plastyczne
• Kinga Szotkiewicz • Daria Bartoszewicz

Konrad Cisak
„Absolwent 10-lecia”

Mateusz Kozimor
„Sportowiec i Tancerz 10-lecia”

Paula Śledzikowska
„Artysta 10-lecia”

ROK SZKOLNY 2008/2009:

Za osiągnięcia naukowe:
• Konrad Cisak • Oktawia Floryn • Martyna Szydełko • Dorota Krzysiek • Mateusz Szpyrka • Paweł Blicharski

Za osiągnięcia sportowe:
Dryżyna unihokeja dziewcząt
• Karolina Mokrzycka • Karolina Kawałko • Malwina Kusak • Marta Marek • Justyna Rolska • Sandra Mazij • Paulina Falkiewicz • Marta Kalińska
Drużyna piłki nożnej dziewcząt
• Marta Kalińska • Paulina Falkiewicz • Marta Marek • Karolina Mokrzycka • Aneta Broszkiewicz • Izabela Machelska
Grupa taneczna „Lejdis”
• Magdalena Mazij • Jagoda Greber • Ewelina Krzemińska • Weronika Iwańczak

Za osiągnięcia artystyczne:
Rękodzieło artystyczne i konkursy plastyczne
• Natalia Opalińska • Justyna Popko • Anna Woźniak • Magdalena Mazij

ROK SZKOLNY 2007/2008:

Za osiągnięcia naukowe:
• Aleksandra Piasecka
Liga Naukowa – blok matematyczny
• Aleksandra Piasecka • Łukasz Tarasiuk • Kamil Seryszko

Za osiągnięcia sportowe:
• Patryk Bień
Drużyna unihokeja chłopców
• Patryk Bień • Przemysław Nowicki • Marcin Pyrzyński • Grzegorz Bajor
Drużyna unihokeja dziewcząt
• Edyta Socha • Magdalena Chrzanowska • Karolina Sroka • Agnieszka Dudek
Zespół tańca nowoczesnego
• Olimpia Biłas • Magdalena Klimczuk • Magdalena Domagalska • Magdalena Opalińska • Partycja Jędryczko

Za osiągnięcia artystyczne:
• Sylwia Wiszniewska

ROK SZKOLNY 2006/2007:

Za osiągnięcia naukowe:
• Natalia Stolarska • Przemysław Mielniczuk • Joanna Dudek • Justyna Ślusarczyk • Karolina Rudolf • Zbigniew Łobas
„Moja Mała Ojczyzna”
• Magdalena Iszler • Magda Ślusarz • Magdalena Wasylik • Weronika Wilczyńska • Magdalena Wysoczańska

Za osiągnięcia sportowe:
• Mateusz Kozimor
Drużyna unihokeja dziewcząt
• JoannaSikora • Marzena Kulczyk • Sylwia Wolska • Katarzyna Urbaniak • Maja Szczepańska • Marta Stolarczuk • Barbara Struczak • Katarzyna Kunz • Daria Ostasiuk • Emilia Stohnij
Drużyna unihokeja chłopców
• Łukasz Bednarz • Przemysław Kawałko • Rafał Tomaszewski • Mateusz Kozimor • Sebastian Stankiewicz
Grupa Taneczna „More Dance”
• Iga Tarała • Joanna Dudek • Urszula Dubiejko • Marzena Kulczyk • Marta Katlewska • Magdalena Iszler • Zuzanna Przybylska

ROK SZKOLNY 2005/2006:

Za osiągnięcia naukowe:
• Anna Izdebska • Marta Chowaniak • Aleksandra Sidorowicz • Małgorzata Wójcik • Sylwia Szlapińska • Martyna Kyc

ROK SZKOLNY 2004/2005:

Za osiągnięcia naukowe:
• Marta Urban • Justyna Krac • Agnieszka Kukier • Joanna Świtoń • Paula Śledzikowska • Joanna Anioł